BUSH 22. srpna poprvé v ČR !!!!!!!

 

Britská rocková formace Bush v čele s charismatickým frontmanem Gavinem Rosdalem vystoupí v české metropoli konkrétně 22. srpna. V ten den jí bude patřit pódium pražského Lucerna Music Baru.

Titulek časopisu Billboard to vyjádřil nejlíp: „Jako by nikdy neodešli.“

Říjnové číslo z roku 2011 tak oslavovalo návrat mega-platinových Bush, kteří právě vydali první album po deseti letech nazvané The Sea of Memories.

A hned se znovu ocitli na vrcholu žebříčků, hlavně díky super singlu „The Sound of Winter.“

„Je to ten nejlepší start, který jsme si mohli představit,“ řekl zpěvák a kytaristaGavin Rossdale.

„Číslo jedna v rádiích je satisfakcí pro kapelu, ale i pro skvělý team, který nás obklopuje, pro podporu v rádiu a pro neúnavné fanoušky, kteří nám dávají kyslík. Díky za to!“

Úspěch Bush byl fenomenální.

Od alba Sixteen Stone k The Science of Things kapela vytvořila jedny z nejúspěšnějších desek současného rocku.Jejich zvuk napodobovaly řady dalších skupin po celé desetiletí.

Na albu The Sea of Memories přivedl Gavin Rossdale znovu k životu sestavu s bubeníkem Robinem Goodridgem, kytaristou Chrisem Traynorem a basákemCorey Britzem.

„Když děláte muziku, máte možnost opakovat všechno to, co jste udělali nebo se hnout z místa,“ uvedl Rossdale.

„Mohli jsme udělat něco jako náš debut Sixteen Stoneover z roku 1994, ale co by to bylo za život? V autě taky koukáte na cestu před vámi a ne do zpětného zrcátka.“

Gavin Rossdale našel na albu The Sea of Memories hudební svobodu, která se odráží i v jeho textech, kdy jde o poetické, barevné a často ironické příběhy každodenní reality, někdy jsou i biografické.

„Myslím, že na desce je v rovnováze ten každodenní boj, zamilovanost, ztráta, touha, aspirace.“

Vstupenky na srpnový pražský koncert za 450 korun plus poplatky jsou k dispozici v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, v pokladně LMB bez poplatku.

Kapela si pro skalní fanoušky připravila i dva VIP balíčky. Ty je možné koupit na VIP Nation (viz níže).
 

 

 

https://lucerna.musicbar.cz/2012/05/bush-k-nam-prijedou-ve-stredu-22-srpna/#more-2449

[googlea974bc1337856345.html]

Anketa

Jaké album Bush považujete za nejlepší?

Celkový počet hlasů: 46